Menu

Výrobky

Plynová skrinka je vyrábaná z kvalitného PVC materiálu, ktorý disponuje certifikátom  UV odolnosti, B-horlavosť a taktiež certifikátom prieraznosti elektrickým prúdom. Predná časť skrinky je otvárateľná a uzamykateľná univerzálnym D-zámkom + kľúč. Odvetranie skrinky je riešené skrytým odvetraním pod strieškou.        
Revízne dvierka sú vyrábané z kvalitného PVC materiálu odolného voči UV žiarienu a taktiež spĺňajú kategóriu B-horľavosti (tažšie horľavé) + certifikát prieraznosti elektrickým prúdom. Revízne dvierka sú určené na montáž na stenu  alebo do murovaného plotu. Súčasťou každých dvierok je kľúčik. Môžu byť namontované aj pred pôvodné dvierka na zateplenú fasádu domu. VÝROBA NA MIERU! PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť rozmery: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru. Ideálne je aj zaslanie fotografie, kde budú dvierka umiestnené (aktuálny stav).   V závislosti od veľkosti stavebného otvoru vieme dvierka vyrobiť ako:  jednokridlové  dvojkrídlové  viac..   Pri sv. šedej (RAL7035) variante dvierok je taktiež D-zámok sv.šedý. Pri bielej (RAL9016) variante dvierok je D-zámok chrómový. Podľa požiadavky vieme dvierka vyrobiť aj v tm.šedej farbe RAL7011, prípadne si viete dvierka prestriekať na Vami požadovaný odtieň.  
Kryt do stupačky je vyrábaný z kvalitného tvrdého PVC materiálu, ktorý je vhodný do interiéru i exteriéru. Rovnako ako všetky naše výrobky je UV odolný.  Kryt do stupačky sa skladá z dvoch časti : predný čelný rám (hrúbka 3mm) a odnímateľné predné čelo (hrúbka 10 mm).   Umožňuje ľahký prístup cez stenu, kde sú umiestené plynomery, vodomery, elektromery, hydranty. Odnímateľné kryty je možné použiť aj na iné stavebné otvory ako len stupačka bytu a to na zakrytie podlahového kúrenia, stropných prechodov na poval, prípadne na iné stavebné otvory.      VÝROBA  NA MIERU !  PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru. Ideálne je aj zaslanie fotografie stavebného otvoru aby bolo zrejmé, či sa jedná o stavebný otvor napr. nad geberitom alebo chýba jedna oporná stena prípadne iný variant stavebného otvoru.              
Plynová skrinka je vyrábaná z kvalitného PVC materiálu, ktorý disponuje certifikátom  UV odolnosti, B-horlavosť a taktiež certifikátom prieraznosti elektrickým prúdom. Predná časť skrinky je otvárateľná a uzamykateľná univerzálnym bezpečnostným zámkom.  Otváranie skrinky môže byť: jednokrídlové, dvojkrídlové a viac, v závislosti od veľkosti skrinky. VÝROBA  NA MIERU ! Pri objednávke je potrebné uviesť rozmery: šírka x výška x hĺbka.  Ideálne je aj zaslanie fotografie, kde bude skrinka umiestnená (aktuálny stav).   Farebné prevedenie: biela farba RAL9016 sv. šedá farba RAL7035 tm. šedá farba /antracit RAL7011  
Kryt je určený do administratívnych a iných miestností, kde sa nachádzajú stropné klimatizácie (výduchy). Zamedzuje nepríjemnému priamemu fúkaniu vzduchu na osoby sediace priamo alebo blízko pod klimatizáciou. VÝROBA  NA MIERU !  PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť rozmery: šírka x dĺžka.  Ideálne je aj zaslanie fotografie, kde bude kryt umiestnený (aktuálny stav).   Farebné prevedenie: sv. šedá RAL7035 biela RAL9016    
Revízne dvierka sú vyrábané z kvalitného PVC materiálu odolného voči UV žiarienu a taktiež spĺňajú kategóriu B-horľavosti (tažšie horľavé) + certifikát prieraznosti elektrickým prúdom. Revízne dvierka sú určené do steny alebo murovaného plotu. Revízne dvierka pre PLYN obsahujú predpisové odvetranie s protihmyzovou sieťkou a sú uzamykateľné bezpečnostným štvrťotáčkovým D-zámkom.  Súčasťou každých dvierok je kľúčik.   VÝROBA NA MIERU! PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť rozmery: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru. Ideálne je aj zaslanie fotografie kde budú dvierka umiestnené (aktuálny stav).

Potrebujete plastové výrobky na mieru

Zavolajte nám a poradíme Vám

0902 433 295

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00