Menu

Výrobky

Plynová skrinka je vyrábaná z kvalitného PVC materiálu, ktorý disponuje certifikátom  UV odolnosti, B-horlavosť a taktiež certifikátom prieraznosti elektrickým prúdom. Predná časť skrinky je otvárateľná a uzamykateľná univerzálnym D-zámkom + kľúč. Odvetranie skrinky je riešené skrytým odvetraním pod stieškou. Rozmery v popise!      
POŠTOVÁ SCHRÁNKA   Poštová schránka ako všetky naše výrobky je vyrábaná z kvalitného PVC mateirálu, ktorý je odolný voči UV žiareniu.  Farebné prevedenie: biela  hnedá  sv. šedá  tm. šedá/antracitová
Poštové schránky sú rovnako ako všetky naše výrobky vyrábané z kvalitného PVC materiálu. Výroba poštových chránok je možná taktiež v bielej farbe s UV stabilitou.  
REVÍZNE DVIERKA ELEKTRO   Revízne dvierka sú vyrábané z kvalitného PVC materiálu odolného voči UV žiarienu a taktiež spĺňajú kategóriu B-horľavosti (tažšie horľavé) + certifikát prieraznosti elektrickým prúdom. Revízne dvierka sú určené do steny alebo murovaného plotu. Súčasťou každých dvierok je kľúčik. Môžu byť namontované aj pred pôvodné dvierka na zateplenú fasádu domu. VÝROBA NA MIERU! PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť rozmery: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru. Ideálne je aj zaslanie fotografie, kde budú dvierka umiestnené (aktuálny stav).   V závislosti od veľkosti stavebného otvoru vieme dvierka vyrobiť ako:  jednokridlové,  dvojkrídlové,  viac..   Pri sv. šedej (RAL7035) variante dvierok je taktiež D-zámok sv.šedý. Pri bielej (RAL7016) variante dvierok je D-zámok chrómový. Podľa požiadavky vieme dvierka vyrobiť aj v tm.šedej/antracitovej farbe, prípadne si viete dvierka prestriekať na Vami požadovaný odtieň.  
PLASTOVÝ ODNÍMATEĽNÝ KRYT DO STUPAČKY   Kryt do stupačky je vyrábaný z kvalitného tvrdého PVC materiálu, ktorý je vhodný do interiéru i exteriéru (UV odolnosť).  Kryt do stupačky sa skladá z dvoch časti  a to predný čelný rám (hrúbka 3mm) a odnímateľné predné čelo (hrúbka 10 mm).   Umožňuje ľahký prístup cez stenu, kde sú umiestené plynomery, vodomery, elektromery, hydranty. Odnímateľné kryty je možné použiť aj na iné stavebné otvory ako len stupačka bytu a to na zakrytie podlahového kúrenia, stropných prechodov na poval, prípadne iné stavebné otvory.      VÝROBA  NA MIERU !  PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru. Ideálne je aj zaslanie fotografie stavebného otvoru aby bolo zrejmé, či sa jedná o stavebný otvor napr. nad geberitom alebo chýba jedna oporná stena prípadne iný variant stavebného otvoru.              
PLYNOVÁ SKRINKA - bez výbavy  Plynomerová skrinka je vyrábaná z kvalitného PVC materiálu, ktorý disponuje certifikátom  UV odolnosti, B-horlavosť a taktiež certifikátom prieraznosti elektrickým prúdom. Predná časť skrinky je otvárateľná a uzamykateľná univerzálnym D-zámkom + kľúč. Odvetranie skrinky je riešené skrytým odvetraním pod stieškou. Otváranie skrinky môže byť : jednokrídlové (ľavé/pravé), dvojkrídlové, viac - v závislosti od veľkosti skrinky. V závislosti od veľkosti skrinky sú používané buď vonkajšie alebo vnútorné pánty. Vo variante sv. šedej skrinky (RAL7035) sú  vonkajšie pánty a  D-zámok sv. šedý. Vo variante bielej skrinky (RAL9016) je D-zámok chrómový.   VÝROBA  NA MIERU !  PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť rozmery: šírka x výška x hĺbka.  Ideálne je aj zaslanie fotografie, kde bude skrinka umiestnená (aktuálny stav).          
Elektro skrinka - bez výbavy (atyp). Skrinka je vyrábaná z kvalitného PVC materiálu s UV stabilitou. Predná časť skrinky je otvárateľná a uzamykateľná univerzálnym D-zámkom + kľúč.  VÝROBA  NA MIERU !  Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka       
KRYT NA STROPNÚ KLIMATIZÁCIU Kryt je e určený do administratívnych a iných miestností, kde sa nachádzajú stropné klimatizácie (výduchy). Zamedzuje nepríjemnému priamemu fúkaniu vzduchu na osoby sediace priamo alebo blízko pod klimatizáciou. VÝROBA  NA MIERU !  PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť rozmery: šírka x výška.  Ideálne je aj zaslanie fotografie kde bude kryt umiestnený (aktuálny stav).     Farba: biela (RAL9016)  
REVÍZNE DVIERKA PLYN Revízne dvierka sú vyrábané z kvalitného PVC materiálu odolného voči UV žiarienu a taktiež spĺňajú kategóriu B-horľavosti (tažšie horľavé) + certifikát prieraznosti elektrickým prúdom. Revízne dvierka sú určené do steny alebo murovaného plotu. Revízne dvierka pre PLYN obsahujú predpisové odvetranie s protihmyzovou sieťkou a sú uzamykateľné bezpečnostným štvrťotáčkovým D-zámkom.  Súčasťou každých dvierok je kľúčik. Môžu byť namontované aj pred pôvodné dvierka na zateplenú fasádu domu.   VÝROBA NA MIERU! PRI OBJEDNÁVKE  je potrebné uviesť rozmery: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru. Ideálne je aj zaslanie fotografie kde budú dvierka umiestnené (aktuálny stav).

Potrebujete plastové výrobky na mieru

Zavolajte nám a poradíme Vám

0903 728 976

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00