Menu

Revízne dvierka plastové

  • Revízne dvierka sú vyrábané z kvalitného PVC materiálu, ktorý je vhodný do interiéru i exteriéru. Umožňujú rýchly a pohodlný prístup do ukrytého vybavenia inžinierských sietí.  Sú vhodné do bytového jadra alebo na prekrytie rôznych stavebných otvorov.    VÝROBA  NA MIERU !  Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru.
  • Revízne dvierka sú vyrobené z kvalitního PVC materiálu, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Umožňujú rychlý a pohodlný přístup do ukrytého vybavenia inžinierských sietí. Sú určené do otvorov. Revízne dvierka sú uzamykateľné univerzálnym kľúčom. Môžu byť namontované i pred pôvodné dvierka na zateplenú fasádu domu.   VÝROBA NA MIERU! Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru.  
  • Revízne dvierka sú určené do steny alebo murovaného plotu. Dvierka sú uzamykateľné univerzálnym kľúčom. Môžu byť namontované aj pred pôvodné dvierka na zateplenú fasádu domu. VÝROBA NA MIERU! Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru.

Potrebujete plastové výrobky na mieru

Zavolajte nám a poradíme Vám

0903 728 976

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00