Menu

Výrobky

Kryt na klimatizáciu - "fancoil"  je určený do administratívnych a iných miestností, kde sa nachádzajú stropné klimatizácie. Zamedzuje nepríjemnému priamemu fúkaniu vzduchu na osoby sediace priamo alebo blízko pod klimatizáciou. VÝROBA  NA MIERU ! 
Poštové schránky sú rovnako ako všetky naše výrobky vyrábané z kvalitného PVC materiálu. Výroba poštových chránok je možná taktiež v bielej farbe s UV stabilitou.  
Revízne dvierka sú vyrábané z kvalitného PVC materiálu, ktorý je vhodný do interiéru i exteriéru. Umožňujú rýchly a pohodlný prístup do ukrytého vybavenia inžinierských sietí.  Sú vhodné do bytového jadra alebo na prekrytie rôznych stavebných otvorov.    VÝROBA  NA MIERU !  Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru.
Plastový kryt je vyrábaný z kvalitného tvrdého PVC materiálu, ktorý je vhodný do interiéru i exteriéru. Hrúbka materiálu - krytu môže byť až 10 mm.   Umožňuje ľahký prístup cez stenu, kde sú umiestené plynomery, vodomery, elektromery, hydranty a rôzne stavebné otvory.   VÝROBA  NA MIERU !  Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru.      
Plastová skrinka na plynomer - bez výbavy (atyp). Skrinka je vyrábaná z kvalitného PVC materiálu s UV stabilitou.Predná časť skrinky je otvárateľná a uzamykateľná univerzálnym D-zámkom + kľúč. Otvárenie skrinky môže byť jednokrídlové alebo dvojkrídlové v závislosti od veľkosti skrinky.  VÝROBA  NA MIERU !  Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka (mm)        
Elektro skrinka - bez výbavy (atyp). Skrinka je vyrábaná z kvalitného PVC materiálu s UV stabilitou. Predná časť skrinky je otvárateľná a uzamykateľná univerzálnym D-zámkom + kľúč.  VÝROBA  NA MIERU !  Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka       
Kryt na klimatizáciu - "fancoil"  je určený do administratívnych a iných miestností, kde sa nachádzajú stropné klimatizácie. Zamedzuje nepríjemnému priamemu fúkaniu vzduchu na osoby sediace priamo alebo blízko pod klimatizáciou. VÝROBA  NA MIERU !   
Revízne dvierka sú vyrobené z kvalitního PVC materiálu, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Umožňujú rychlý a pohodlný přístup do ukrytého vybavenia inžinierských sietí. Sú určené do otvorov. Revízne dvierka sú uzamykateľné univerzálnym kľúčom. Môžu byť namontované i pred pôvodné dvierka na zateplenú fasádu domu.   VÝROBA NA MIERU! Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru.  
Revízne dvierka sú určené do steny alebo murovaného plotu. Dvierka sú uzamykateľné univerzálnym kľúčom. Môžu byť namontované aj pred pôvodné dvierka na zateplenú fasádu domu. VÝROBA NA MIERU! Pri objednávke je potrebné uviesť: šírka x výška x hĺbka stavebného otvoru.

Potrebujete plastové výrobky na mieru

Zavolajte nám a poradíme Vám

0903 728 976

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00